Ретельна підготовка поверхні — необхідна умова якісного антикорозійного захисту. Це — невід’ємна частина технології.

Перед нанесенням антикорозійних матеріалів поверхня кузова, яка обробляється, ретельно двофазно миється. Збивається зовнішній бруд під невеликим тиском (перетворити авто в топлячка — не мій профіль) та вручну миючими засобами змивається основний статистичний та в’ївшийся бруд. Далі авто очищається дегризером із застосуванням спеціалізованої автохімії, обезжирюється та доочищуються антисиликонами. Місця електричних з’єднань попереьньо обробляються спеціальними засобами для електроконтактів Wutrh і закриваються плівкою та папером.

Місця, уражені корозією, очищаються механічним та хімічним шляхом, обробляються спеціальними перетворювачами іржі Dinitrol/Wurth. Після повного висихання згідно технологічних вимог усі елементи автомобіля (електропроводка, гумові та пластикові елементи, елементи підвіски, ЛФП) обклеюються захисним папером: антикоррозійні матеріали потрапляють лише туди, де їм місце.

Матеріали Dinitrol не наносяться на суцільно захищені виробником ділянки кузова, якщо заводський захист не пошкоджений: не випробовуємо без потреби адгезійну стійкість заводських герметиків.

На підготовку витрачається до 70 відсотків усіх трудовитрат та до 20 відсотків вартості матеріалів.

Автомобіль залишається у первинному вигляді та на довгі роки захищений від корозії та механічних ушкоджень від пескострую.